PENDLE Coin ve 6 Altcoin’den Liste Dahil Sıcak Haberler Var!

MoonPay bugün, Web3 araç platformu “Web3 Tools ”u başlattı. HashKey Capital, Binance’a yüklü miktarda PENDLE Coin transfer etti. Güney Kore kripto borsası Bithumb, AR ve ENS’yi listesine ekleyeceğini duyurdu. Ve daha fazlası…

WIF, ENS, PENDLE Coin ve bu 4 altcoin’den haberler var!

MoonPay yeni Web3 araç platformu “Web3 Tools ”u piyasaya sürdü

Blockchain ödeme altyapısı şirketi MoonPay bugün, Web3 araç platformu “Web3 Tools ”u başlattı. Bu platform, markaların tüketicilere daha basit bir Web3 deneyimi sunmasına yardımcı olmayı amaçlıyor. Şirket yaptığı açıklamada şunları söyledi:

MoonPay’in Web3 araç platformu artık kimlik doğrulama, kimlik doğrulama, token geçidi, biletleme ve içgörüler dahil olmak üzere kapsamlı özellikler sunarak markaların topluluklar oluşturmasına, sadakat geliştirmesine ve yeni gelir kaynakları açmasına yardımcı oluyor.

Yeni platform Adidas, Gucci, Puma ve Mastercard gibi küresel markaların Web3 planlarını uygulamalarına yardımcı oldu. Örneğin Puma, müşterilerin fiziksel spor ayakkabılarla değiştirilebilen dijital spor ayakkabılar satın almalarına olanak tanıyan en son dijital ikiz serisini geliştirmek için Web3 Araçlarını kullandı.

Anzen Finance, 4 milyon dolarlık tohum finansman turunu tamamladı

Dijital dolar USDz’yi ihraç eden Anzen Finance’in 4 milyon dolarlık tohum finansman turunu tamamladığını bildirdi. Bu finansman turuna Mechanism Capital, Circle Ventures, Frax, Arca, Infinity Ventures, Cherubic Ventures, Palm Drive Ventures, M31 Capital, Kraynos Capital vb. Katıldı. USDz “çeşitlendirilmiş özel kredi varlıkları portföyü” ile destekleniyor. Bu nakit akışı RWA’ları USDz için teminat sağlıyor. Ayrıca, tokeni diğer DeFi protokollerinde rehin vermek mümkün.

HashKey, Binance’e 620.000’den fazla PENDLE Coin yatırdı

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, kripto balinaları hareket halinde. On-chain gözlemci Lookonchain’in izlemesine göre, bir kripto balinası olan hki.eth (HashKey Capital) 624.804 PENDLE Coin (yaklaşık 4,23 milyon dolar) tamamını 1 saat önce Binance’e yatırdı. HashKey, düşük fiyattan PENDLE Coin alıp yüksek fiyattan satma konusunda oldukça başarılı. Böylece, PENDLE Coin üzerindeki kârı yaklaşık 9,96 milyon dolar oldu.

Bir balina WIF’i ortalama 3,7 dolardan sattı

Lookonchain izlemesine göre 28 Mayıs’ta, bir balina 539.558 WIF’inin tamamını elden çıkardı. Buna göre, balina kısa süre önce WIF’i ortalama 3,7 dolar fiyattan sattı. Böylece, yaklaşık 2 milyon dolar değerinde 11.708 SOL elde etti. Bu adresin WIF üzerindeki gerçekleşen kârı 24,1 milyon dolara ulaştı. Ayrıca, BODEN üzerindeki gerçekleşen kârı 11 milyon dolar oldu. Bir diğer meme coin’i BONK üzerindeki gerçekleşen kârı ise 6,28 milyon dolara ulaştı.

Ethereum Vakfı ile ilişkili adres Kraken’e 200 ETH yatırdı

On-chain gözlemci ‘ai_9684xtpa’ göre, Ethereum Vakfı ile ilişkili 0x9d2…C43B1 adresi kısa süre önce Kraken’e 770.000 dolar değerinde 200 ETH yükledi. Bu adres, 30 Nisan’dan bu yana borsaya 3,85 milyon dolar değerinde toplam 1.170 ETH aktardı. Balinanın ortalama satış fiyatı 3.289 dolar oldu. Bu arada, balinanın elinde hâlâ 829 ETH var.

Bithumb, AR ve ENS’yi listeliyor

Güney Koreli kripto para borsası Bithumb, Arweave (AR) ve Ethereum Name Service (ENS)’yi listesine ekleyeceğini duyurdu. Borsa, her iki altcoin için bir KRW işlem paritesi oluşturacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir